Přeskočit na obsah

Dovolená na Sardinii

🏖️ Dovolenka na Sardínii – Portolaconia Residence 🏖️

⏰ Termín: 9. říjen 2023 – 16. říjen 2023

🛏️ Typ pokoje: 2 ložnice

👥 Kapacita: 6 lůžek

🌟Výměnný týden – Jen 119€ 🌟

🌟 Bonus week – Pouze 249€ 🌟

🏨 Ubytování: Portolaconia Residence http://www.plresidence.com/it/

Rezidence Portolaconia vás okouzlí svou polohou na svahu s výhledem na moře a krásnými zahradami obklopenými středomořskou vegetací. Ubytování nabízí různé typy apartmánů včetně studií pro 2 osoby a apartmánů se 2 ložnicemi pro 4, 5 nebo 6 osob. Každý apartmán má samostatný vchod a je vybaven částečnou kuchyní, jídelním koutem, obývacím prostorem s TV a telefonem. Přízemní apartmány mají vlastní zahradu, ostatní mají krytou verandu s panoramatickým výhledem.

Na místě najdete kadeřnictví, restaurace, obchody, supermarket a tenisový kurt. Je třeba upozornit, že některé obchody a restaurace v areálu mohou být otevřeny pouze v sezóně. Na místě si můžete pronajmout windsurfingová prkna, kánoe a plachetnice, přičemž je k dispozici i instruktáž.

🌴 Lokalita:Rezidence Portolaconia se nachází na krásném nedotčeném ostrově ve Středozemním moři, na stejné zeměpisné šířce jako Řím. Komplex se nachází v Tanca Manna na severu ostrova mezi malebnými vesničkami Cannigione a Palau. Okolí tvoří malé rybářské vesničky podél dlouhých oblouků zlatavých písečných pláží.

🍽️ Stravování: v komplexu Tanca Manna najdete restaurace, pizzerii a restaurace s vynikajícími místními pokrmy a vínem.

🛍️ Nákupy: v nákupním centru najdete obchody, prádelnu, bazar, trafiku, supermarket, zmrzlinárnu, sardinské řemeslné výrobky a další.

🏄 Vodní sporty: na místě se provozují vodní sporty včetně windsurfingu, kanoistiky, potápění, šnorchlování, plachtění a rybaření.

🏇 Činnosti na místě: V blízkosti se nachází golf a jízda na koni.

📞 Rezervujte si svůj týden ještě dnes a prožijte nezapomenutelnou dovolenou v této nádherné destinaci na Sardinii!
Více informací na pv@td-coop.eu

🌞


Discover more from Tradiční družstvo: Vaše lepší budoucnost.

Subscribe to get the latest posts to your email.