Přeskočit na obsah

O Nás

Náš příběh

Sdružujeme více než tisíc členů družstva ze Slovenska, Polska a České republiky a dalších zemí EU, kteří mají zájem o projekt zaměřený na generování pasivního příjmu.

Jako člen družstva máte možnost využívat kooperativní produkty a služby.

Jako člen družstva máte možnost účastnit se celosvětového Dovolenkového programu PV a získat tak dovolenou v družstevních nebo smluvních destinacích (přibližně 2 700 destinací po celém světě).

Jako člen družstva získáte používáním výrobků a služeb družstva doživotní podíl na zisku družstva, tzv. refundaci,.

Jako člen družstva máte možnost využívat kooperativní produkty a služby s výhodným zhodnocováním vkladu.
Jednou z výhod členství je možnost dobré dovolené. Můžete také získat družstevní důchod, který se vám bude v budoucnu hodit..

I VY máte možnost začít studovat praktickou školu demokracie. Staňte se členy družstva a zažijte to na vlastní kůži!

Řídíme se hodnotami

Hledáte bezpečné prostředí založené na vzájemné podpoře, loajalitě a tradičních hodnotách? Přidejte se k členům Tradičního družstva. 

 Náš úspěch je postaven na těchto zásadách spolupráce a kooperace s více než 177letou historií. 

✅ Jako člen jste spoluvlastníkem veškerého majetku družstva a nemovitostí.
✅ Jako člen družstva můžete využívat produkty a služby družstva.
✅ Jako člen družstva máte možnost účastnit se celosvětového programu dovolených PV a získat tak dovolenou v družstevních nebo smluvních destinacích (přibližně 2 700 destinací po celém světě).
✅ Jako člen družstva získáváte využíváním produktů a služeb družstva doživotní podíl na zisku družstva, tzv. refundaci,
s vlastním know-how.

  • Družstvo vlastní jedinečné know-how chráněné autorskými právy, které vytváří vlastní kapitál, který dále investuje a zajišťuje tak svůj neustálý růst a rozvoj.
     
  • Člen provádí své obraty prostřednictvím systému TD-Pay, který zaznamenává pohyb jeho členských vkladů v souladu s VOP TD-Pay.
     
  • Obraty prostřednictvím TD-Pay vytvářejí družstvu příjem, který družstvo následně použije na budování nového majetku družstva.
     
  • Čím více obratů člen udělá, tím vyšší podíl na celkovém zisku družstva dostane, tj. vyšší pasivní příjem člena = vyšší náhrada.

Tradiční družstvo je demokratické (spotřebitelské, finanční, zaměstnanecké, nákupní) družstvo, které je rovným dílem vlastněno a kontrolováno našimi lidmi.

Tradiční družstvo je demokraticky vlastněno svými členy, družstvo tak udržuje peníze a práci mezi svými lidmi.

Tradiční družstvo je dnes již historicky osvědčený model, který nabízí dosažitelné a praktické řešení ekonomických, environmentálních a sociálních problémů.

Tradiční družstvo není charita. Tradiční družstvo je posilující vzdělávací cesta vedoucí k svépomoci a solidaritě.

Naši členové mají stejný podíl na ztrátách v těžkých dobách, které přinášejí prospěch v dobách dobrých.

Tradiční družstvo je odolné vůči ekonomickým deformacím, je přizpůsobivé v obtížných situacích, členové táhnou za jeden provaz aby našli řešení.

Naši členové ze Slovenska, České republiky a Polska patří mezi MILIARDU členů družstev na celém světě a jsou také iniciátory změn na místní i celosvětové úrovni s vlastním produktem.

Tradiční družstva přispívají k tomu, aby náš lidský život a ekonomika byly spravedlivější, rovnější a demokratičtější. Výsledkem je pasivní příjem.

Máme vlastní způsob řízení družstva. TD je flexibilní a vyhovuje potřebám všech našich 1 000 členů.

Tradiční družstvo je živou, plodnou a spravedlivou příležitostí k naplnění našich potřeb. V kontrastu s korporacemi, které vykořisťují lidi a tuto planetu.

Super efektivní

Koncept družstevního vlastnictví je starý více než 170 let.

Osvědčený obchodní model, který překonal monarchii, dvě světové války, totalitu a je stále tady mezi námi.

Řeší skutečné potřeby Je to koncept, který uspokojuje skutečné potřeby a zájmy svých členů, nebo i nečlenů. Tím nevznikají produkty a služby, které nikdo nechce nebo nemá odbyt, což jen zbytečně zatěžuje naši planetu.

Spravedlivé družstvo je obchodní model, který představuje nejspravedlivější uspořádání ekonomických vztahů a přerozdělování zisků.

Samotní členové vlastní, řídí a kontrolují podnikání. Družstva jsou podporována napříč všemi ideologiemi, ať už jsou to komunisté, sociální demokraté, neomarxisté, anarchisté, liberálové…

Je to racionální krok směrem k progresivnímu modelu společnosti. Je proto dlouhodobě udržitelná.

Družstva jsou výchozím bodem pro rozvoj místního hospodářství, podporu zaměstnanosti v regionech a rozvoj sociální spravedlnosti. Podporují zásadu udržitelnosti.

Staňte se členem družstva a podpořte vzájemnou pomoc, spolupráci a solidaritu  

Máte zájem?

Vy se ptáte, my odpovídáme…
Chcete lépe poznat náš tým? Nikdy to nebylo jednodušší. Naši členové připravili speciální edici TeDe expressu, věnovanou prezentaci našeho týmu.  👍

Co je TD a komu je určen?
Co může každý člen získat?
Jaké jsou povinnosti člena?
Už někdo něco získal nebo ne?
Jaká jsou rizika?

Na video v polštině se můžete podívat zde:

Čas ničím nenahradíte…

Obáváte se vysoké inflace?  Chcete ochránit své úspory? Co takhle si zajistit náš družstevní dědičný dovolenkový program? Dědictví pro vaši rodinu? 

Návratnost této „investice“ je týden dovolené, a jak víme, ČAS nepodléhá inflaci…  Vlastnictví PROGRAMU VACATION je chytré řešení ochrany peněz před inflací, určené k odpočinku a relaxaci pro celou rodinu po celý život. 

Program dovolené PV je dědičný a jeho skutečná hodnota spočívá v tom, že si kupujeme čas. Hodnota peněz v dnešním světě neustále klesá, ale čas (týden PV) je konstantní a neklesá. Zakoupením prázdninového programu vyměňujeme peníze za čas. Stáváme se majitelem stroje času, který pro nás každý rok generuje nový týden dovolené. Je to skvělá investice s nevyčíslitelnou hodnotou, protože „čas je náš život“…
Více informací o našem programu Program Vacation v krátkém 3 minutovém videu můžete shlédnout zde:

Na vaše dotazy Vám odpoví:

Karel Blahut

Konzultant Tradičního Družstva


Discover more from Tradiční družstvo: Vaše lepší budoucnost.

Subscribe to get the latest posts to your email.