Přeskočit na obsah

Portfolio

Program Vacation

Zakoupením PV získáte týdenní pobyt ve vybraných uvedených destinacích bez nákladů na ubytování, pouze za směnný poplatek 119 EUR za týden a celý apartmán/hotelový pokoj. Případně získáte neomezený počet dalších rekreačních pobytů s výraznou slevou.

Carbon Cleaner

Naše družstvo také přispívá k čistšímu světu pomocí technologie Carbon Cleaner! Členové našeho společenství, kteří mají automobily, mohou jednoduchou a rychlou úpravou zlepšit výkon a snížit emise výfukových plynů svých vozů. Pokud jste navíc podnikatel a máte zájem nabízet tyto služby ve svém podniku, neváhejte nás kontaktovat a získat franšízu. Podívejte se na reportáž o Carbon Cleaner v našem videu!

TRŽNICE DRUŽSTVA

Vlastní e-shop, kde mohou členové prodávat své produkty ostatním za zvýhodněné ceny, popřípadě nasmlouvaní prodejci mohou provozovat vlastní elektronický obchod pro členy druýstva.

HOTEL RAJ

Tradiční družstvo je spolumajitelem hotelu RAJ ve Slovenském Ráji. V současnosti provádí jeho rekonstrukci na úroveň 4 hvězdičkového standartu. Členstvím v družstvu získáváte i majetkový podíl v Hotelu Raj.

“Družstevníkem jsem 15 let a již po celý zbytek života.”

Karel Blahut – konzultant Tradičního Družstva


Discover more from Tradiční družstvo: Vaše lepší budoucnost.

Subscribe to get the latest posts to your email.