Přeskočit na obsah

Máme svůj vlastní družstevní ©SEJF

Na začátku června jsme spustili vlastní družstevní produkt, který našim členům umožňuje ukládat členské vklady (peníze) do družstevního ©SEJFU.

Funguje to jednoduše – členové družstvu poskytnou půjčku na dobu 5 let a družstvo jim díky tomu vyplácí úrok ve výši 2 % měsíčně. Tato půjčka je v souladu se stanovami našeho družstva. Abychom zajistili bezpečnost člena, ručíme za půjčku vlastním majetkem, který se díky těmto půjčkám ještě zvýší.

Svépomoc je pro nás velmi důležitá, protože je jedním ze základních principů družstevního života. Tyto půjčky použijeme na rekonstrukci Hotelu Raj, abychom členům družstva umožnili co nejdříve dovolenou prostřednictvím našeho družstevního rekreačního programu PV. Využijeme je také k zahájení prodeje tohoto programu novým potenciálním zákazníkům. A co je fantastické, skutečný produkt Program Vacation přináší družstvu až desetinásobek příjmů, takže půjčky budou použity i na pokrytí nákladů spojených s prodejem skutečných produktů.

Každá půjčka je tedy spojena se ziskovým produktem, což nám dává jistotu příjmů, zisku a růstu aktiv. Na základě principu svépomoci jsme vytvořili vlastní systém, v němž přinášíme zisk vlastním členům, nikoli finančním institucím. Přesně tak si to představoval zakladatel družstev Samuel Jurkovič, když zakládal první úvěrové družstvo v Evropě. Na rozdíl od Jurkovičova družstva v našem družstvu nepůjčujeme peníze členům, ale členové půjčují peníze družstvu, aby zvětšilo svůj majetek a aktiva jim přinesla pasivní příjem.

Pouze členové našeho družstva mají tuto jedinečnou možnost uložit své peníze do družstva ©SEJFU a vydělávat až 2 % měsíčně. Je to skvělý způsob, jak rozvíjet vlastní finance.

Zdroj: Novinka. Máme svoj vlastný družstevný ©SEJF (td-coop.eu)


Discover more from Tradiční družstvo: Vaše lepší budoucnost.

Subscribe to get the latest posts to your email.