Přeskočit na obsah

Objevte výhody členství v Tradičním družstvu a cestujte levněji!

Jste skvělí, že přemýšlíte, jak si zajistit bezstarostnou dovolenou na celý život! Tradiční družstvo má pro vás řešení – Program Vacation. S více než 20 lety zkušeností a tisícovkou spokojených členů vám nabízíme unikátní možnost cestovat bez stresu a za férové ceny.

Představte si, že máte přístup k téměř 2700 destinacím po celém světě. Ubytování v družstevních či smluvních zařízeních bez dalších nákladů. A to vše doživotně a dokonce dědičně! Žádné trávení hodin hledáním nejlepších cen. Žádný stres z plánování. Jen vy a vaše rodina si užíváte zaslouženou dovolenou.

Jak je to možné? Díky síle společenství a modelu družstevnictví. Když se spojíme, dokážeme víc než jako jednotlivci. Členstvím v Tradičním družstvu získáte nejen přístup k Programu Vacation, ale také další výhody:

  • Přístup k družstevním produktům a službám za zvýhodněné ceny
  • Možnost čerpat krátkodobé půjčky z členského vkladu
  • Podíl na zisku družstva formou refundace

A to není vše. Tradiční družstvo neustále investuje do budoucnosti svých členů. Nakupujeme a rekonstruujeme ubytovací zařízení jako Hotel Raj. Rozvíjíme síť dobíjecích stanic. Výnosy z těchto investic pak rozdělujeme mezi členy. Naším cílem je minimalizovat investice z vašich členských vkladů a maximalizovat investice z daňových příjmů družstva.

Zamyslete se – kolik času a peněz vás stojí plánování dovolené každý rok? Spočítejte si náklady na dovolenou pro celou rodinu v horizontu 10, 20 nebo 30 let. A teď to porovnejte s jednorázovou investicí do členství v Tradičním družstvu s Programem Vacation. Z dlouhodobého hlediska se vám tato investice rychle vrátí.

Využijte jednu z posledních šancí stát se členem naší velké družstevní rodiny. Udělejte dnes první krok k bezstarostné dovolené na celý život. Navštivte naše webové stránky a zjistěte více o tom, jak se stát členem a získat přístup k Programu Vacation.

Těšíme se, až vás přivítáme na palubě!

Moje družstvo, stránky pro podporu Tradičního družstva

PS: Sjednejte si konzultaci na tlačítku níže a dozvíte se více…


Discover more from Tradiční družstvo: Vaše lepší budoucnost.

Subscribe to get the latest posts sent to your email.