Přeskočit na obsah

Dovolená každý rok za 119 euro?

Levné dovolené nejsou jen výsadou bohatých. S Programem Vacation si i běžní lidé mohou dovolit každoroční odpočinek v atraktivních destinacích. Tradiční družstvo přináší revoluci v cestování – stačí se stát členem, zaplatit výměnný poplatek a užívat si dovolenou snů bez starostí o ubytování.

Dobrý den, milí čtenáři!

Chcete zažít nezapomenutelnou dovolenou bez starostí o ubytování? Zdá se vám to jako nedosažitelný sen? Už nemusí být! S Programem Vacation od Tradičního družstva si můžete dopřát fantastickou dovolenou v atraktivních destinacích po celém světě, aniž byste museli platit horentní sumy za ubytování.

Představte si, že byste mohli každý rok vyrazit na vysněnou dovolenou a přitom neřešit náklady na hotel či apartmán. Zní to až příliš dobře na to, aby to byla pravda? Věřte nebo ne, přesně tohle vám nabízí členství v našem družstvu. Pojďme se společně podívat, jak na to!

Co je Program Vacation a jak funguje?

Frustruje vás, když vidíte lákavé nabídky dovolených, ale po sečtení všech nákladů zjistíte, že si je nemůžete dovolit? S tím je konec! Program Vacation vám přináší řešení:

  • Doživotní a dědičný produkt Tradičního družstva
  • 1x ročně dovolená bez nákladů na ubytování
  • Přístup k cca 2700 destinacím po celém světě

Stačí koupit Program Vacation a tím současně splatit členský vklad a pak už jen uhradit výměnný poplatek 119 € za týdenní pobyt kdekoli na dovolené. Žádné skryté poplatky, žádné nemilá překvapení. Jen vy, vaše rodina a nezapomenutelné zážitky!

Představte si, že příští rok vyrazíte třeba na Kanárské ostrovy, pak do Alp a další rok třeba za exotikou do Karibiku. A to vše bez starostí o ubytování. Zní to neuvěřitelně? Pro členy našeho družstva je to realita!

Výhody členství v Tradičním družstvu

Ptáte se, co dalšího vám členství přinese? Výhod je celá řada:

  • Spoluvlastnictví aktiv a nemovitostí družstva (např. Hotel Raj)
  • Slevy na produkty a služby od smluvních partnerů
  • Možnost krátkodobé půjčky z členského vkladu

Navíc získáte podíl na zisku družstva díky unikátnímu autorskému know-how refundačního systému. A co víc, družstvo investuje většinu svých daňových příjmů do nemovitostí a zelené energie, takže podporujete udržitelnost.

Vezměte si třeba Hotel Raj. Tento skvost v srdci Slovenského ráje prošel rozsáhlou rekonstrukcí a jako členové budete jeho hrdými spoluvlastníky. Můžete zde trávit nezapomenutelné chvíle s rodinou a přáteli a užívat si výhod, které Hotel Raj nabízí.

Jak se stát členem a čerpat výhody Programu Vacation

Chcete těchto báječných výhod využívat co nejdříve? Stačí se stát členem Tradičního družstva:

  1. Vstupte do družstva a pořiďte si Program Vacation (členský vklad)
  2. Při jednorázovém splacení PV můžete týden dovolené využít ihned
  3. Při splátkovém režimu lze po splacení poloviny využít Hotel Raj za 99 €
  4. Po splacení celého vkladu čerpejte dovolené za 119 € ve všech dostupných destinacích na světě

A to je vše! Žádné složité papírování, žádné skryté podmínky. Jen vy a svět plný úžasných míst, která můžete objevovat.

Závěrem

Milí čtenáři, věříme, že vás náš Program Vacation zaujal a že i vy zatoužíte po výhodných dovolených bez starostí o ubytování. S tímto řešením si může nezapomenutelné chvíle odpočinku dopřát většina pracujících rodin. A to doživotně! Po vás ho zdědí ten, komu ho odkážete.

Neváhejte nás kontaktovat a zjistit více o možnostech členství. Stanete se tak součástí malé rodiny Tradičního družstva, která si vzájemně pomáhá a společně buduje lepší budoucnost.

Těšíme se, až vás přivítáme na palubě a společně vyrazíme vstříc novým zážitkům!

Věděli jste, že družstevnictví má tradici dlouhou přes 170 let? Za tu dobu pomohlo nespočtu rodin ke spokojenějšímu životu.

Děkujeme, že jste s námi strávili chvíli při čtení tohoto článku. Věříme, že vás inspiroval k tomu, abyste i vy začali využívat výhod Programu Vacation. Můžete shlédnout našeho virtuálního avatara, který naznačí, o čem naše družstevnictví je. Více dalších informací vám povím, když si rezervujete nezávislou konzultaci na tlačítku níže.

S pozdravem a přáním krásných zážitků,
Moje družstvo, stránky pro podporu Tradičního družstva


Discover more from Tradiční družstvo: Vaše lepší budoucnost.

Subscribe to get the latest posts sent to your email.