Přeskočit na obsah

Naše vize je jednoduchá – levně dovolenkovat a vytvořit si pasivní příjem, refundaci. Dá se toho dosáhnout? Ano, přes náš dovolenkový program. Přečtěte si jak …

Cenově dostupná dovolená s Programem Vacation

Už jste snili o luxusní dovolené, ale zdála se vám nedostupná? My v Tradičním Družstvu jsme vytvořili řešení i pro vás! Představujeme Program Vacation, cestovní program, který vám umožní zažít nezapomenutelnou dovolenou s ohromujícími slevami.

Nabízíme výhody, které byste si jinak nemohli dovolit, jako je navštívení různých destinací po celém světě, luxusní ubytování a prvotřídní služby za zlomek ceny.

Chceme, aby si každý mohl užít dovolenou svých snů, bez ohledu na příjmy. Naše mise? Umožnit všem zažít luxusní dovolenou za dostupné ceny.

V Tradičním družstvu máme pevné přesvědčení – chceme vytvořit podmínky, které umožní našim družstevníkům zažít nezapomenutelnou dovolenou s ohromnými slevami. Speciálně jsme proto vyvinuli dovolenkový program, který je určený pro střední třídu a nabízí jim podobné výhody jako těm bohatším, ale za daleko dostupnější ceny. A jako bonus pasivní příjem za několik let…

Tento program jsme vytvořili sami s nadšením, abychom našim členům mohli poskytnout luxusní zážitky a prvotřídní služby za zlomek ceny. Věříme, že každý jednotlivec si zaslouží odpočinek a kvalitní dovolenou, bez ohledu na svou sociální situaci.

ZAČNĚTE PLÁNOVAT S PROGRAMEM VACATION – Získejte svůj přístup k luxusním zážitkům ještě dnes!


 • Cenově dostupné ubytování díky výměnnému způsobu pobytů
 • Možnost navštívit různé destinace na celém světě (2 700 destinací světa)
 • Velký výběr dostupných destinací
 • Doprava může být vlastní a nebo je možné si nechat zprostředkovat letenky a transfer z letiště do cílové destinace
 • Žádné starosti s náklady na ubytování
 • Vlastní kuchyňka v apartmánech s možností vaření
 • Získáte členství v Tradičním Družstvu s dalšími výhodami (majetkový podíl v Hotelu Raj,…)
 • Do doby naplnění 100% kapacity členské základny máte přístup k bonusu, který nikde jinde nenajdete (info po vyplnění formuláře)

Poznámka k videu: sleva 500 € již není aktuální!

Mám zájem o PV a chci na dovolenou s velkou slevou co nejdříve

 • PV umožňuje výběr z mnoha destinací po celém světě, jako Kuba, Karibik, Afrika, Thajsko, Indonésie a Evropa.
 • PV nabízí dědičnost dovolenkového týdne, což znamená, že jej můžete přenechat někomu jinému nebo ho zdědit.
 • Cena ubytování ve vybraných destinacích je vždy 0 €, platíte pouze výměnný poplatek 119 €.
 • PV má přehledný a snadno použitelný systém výběru destinací a dovolenkových pobytů.

Náš AI avatar vám ve čtyřech krátkých videích předá více informací o našem Tradičním družstvu. Klikněte ZDE.

Program Vacation je vaše cesta k luxusní dovolené, kterou jste si vždy přáli. Bez ohledu na to, zda chcete cestovat sami, s rodinou nebo s přáteli, máme pro vás řešení.

Naše cíle jsou jednoduché: nabídnout vám nezapomenutelný zážitek a učinit luxus dostupný. Naše ceny jsou flexibilní a dostupné, ať už si vyberete jednorázovou platbu nebo měsíční splátky.

Nenechte si ujít tuto úžasnou příležitost zažít dovolenou svých snů za zlomek ceny. Kontaktujte nás ještě dnes a začněte plánovat svou následující dovolenou s Programem Vacation.

Vyplňte a pošlete formulář níže a naši konzultanti vám poskytnou více informací o tom, jak můžete začít cestovat za dostupné ceny. Začněte plánovat svou dovolenou snů ještě dnes!

Cena za Program Vacation závisí na způsobu platby. Pokud si ho koupíte jednorázově pak jednotýdenní dovolené máte za 119 EUR doživotně. Ale pokud se rozhodnete zaplatit ho na splátky, pak cena roční splátky PV, (která je hrazená měsíčně), je pořád nižší, jak cena běžné dovolené…

Konkrétně je to akontace 150 € a zbytek jde po 50 EUR v měsíčních splátkách s 1,4% ročním úrokem. Nicméně, i když si koupíte PV ve splátkách, dovolenou můžete čerpat již po zaplacení 12 splátek a máte nárok na zvýhodněné týdenní pobyty, které sice nejsou ještě za cenu 119 EUR, (protože ještě PV nevlastníte), ale získáváte je za slevu 70% – 90% z obvyklé ceny, v závislosti na destinaci.

Cena PV uhrazená jednorázově je ještě výhodnější pro toho, kdo má zájem ušetřit ještě více, podrobnější informace je možné obdržet na osobním setkání či na online meetingu po dohodě. Vyplňte a pošlete formulář níže.

Porovnejte naši nabídku s nabídkou cestovní kanceláře a uvidíte, kolik můžete ušetřit. Navíc jako člen Tradičního družstva můžete získat další podíly na zisku bez další investice. Ve svých výpočtech kalkulujte i skutečnost, že cena za výměnný pobyt je neměnná a položte si otázku, jaké budou ceny za ubytování ve vašich oblíbených destinacích za 10 let? S Programem Vacation vás inflace neohrozí a vy si za své peníze dopřejete pořád stejnou úroveň ubytování.

Můžete si zakoupit i více PV a získat více dovolenkových týdnů. Kliknutím na tlačítko níže zahájíte proces registrace do Tradičního družstva, který vás v pěti krocích provede a na email vám postupně dorazí instrukce. Vřele doporučuji před registrací využít služeb konzultanta, který vám vše vysvětlí a odpoví na dotazy. Abyste neměli pocit, že kupujete zajíce v pytli 🙂

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno

S Programem Vacation začíná naše společná cesta v Tradičním družstvu – jste připraveni?

Blog (články) = NEWS – klikni


Discover more from Tradiční družstvo: Vaše lepší budoucnost.

Subscribe to get the latest posts to your email.